Implanty w Poznaniu dla każdego
Podziel się

Implantologia to dziedzina, która prężnie się rozwija, zyskując rzesze zwolenników na terenie całego kraju. Implanty mogą bowiem spowodować, że osoba, która wcześniej miała spore problemy z uzębieniem ponownie zacznie się uśmiechać i odzyska sens życia. Brak zębów może naprawdę spędzać sen z powiek i podkopywać pewność siebie, nawet u osób atrakcyjnych wizualnie. Dlatego też warto skorzystać z każdej szansy na odzyskanie pełnego i szczerego uśmiechu. Implanty można np. bezpiecznie wykonać w Poznaniu.

Trwałe implanty Poznań

Często implanty są mylnie utożsamiane z całym zębem. Tymczasem implantem jest wyłącznie wkręcany w dziąsło gwint, który stanowi trzon rekonstruowanego zęba. Implant wykonuje się z tytanu, który jest materiałem wytrzymałym i przyjaznym dla zdrowia człowieka. Dopiero na implancie nadbudowuje się korony zębowe. Korony również muszą być solidne, dlatego tworzone są z materiałów ceramicznych lub cyrkonowych. Implanty zębów Poznań oferuje z różnymi rodzajami koron, więc każdy pacjent znajdzie opcję optymalną dla siebie.

Implanty zębów Poznań – kiedy istnieją wskazania do zabiegu?

Implanty wstawia się zarówno wtedy, gdy w szczęce brakuje całkowicie uzębienia, jak i w przypadkach, gdy występuje częściowe uzębienie, ale nie da się wstawić zębów innymi metodami. Czasem wstawienie implantów wymaga wcześniejszego usunięcia zębów nienadających się już do leczenia. Jeśli chodzi o implanty Poznań jest miastem, w którym zabiegów związanych z ich wstawianiem wykonuje się sporo. Najważniejszą przesłanką wstawienia u kogoś implantów jest dobre samopoczucie pacjenta i chęć wywołania u niego poczucia zadowolenia. Oprócz kwestii zdrowotnych i wizerunkowych, ważne jest przecież również morale pacjenta.

Implant zęba Poznań – o czym należy pamiętać?

Wprowadzenie do dziąseł implantów nie zawsze odbywa się szybko. Czasem jest to żmudny proces, który wymaga cierpliwości i nawet wielomiesięcznego oczekiwania. Ma to związek z odpowiednim przygotowaniem szczęki. Czasem konieczne jest odbudowanie tkanki kostnej zniszczonych dziąseł. Dlatego też od momentu zaplanowania założenia implantów, aż do ich kompletnego wykonania musi upłynąć trochę czasu. Jeśli chodzi o implant zęba Poznań zapewnia konkurencyjne ceny i rozsądne terminy oczekiwania. Choć implanty trochę kosztują, to jednak chętnych nie brakuje.